This content requires Adobe Flash Player 9. Download Adobe Flash

logo

Witamy na naszej stronie

Zapraszamy do zapoznania się z…

więcej

Cele naszej firmy

Podstawowym celem naszej firmy…

więcej

Wiedza i doświadczenie

Jesteśmy doświadczonym zespołem…

więcej
Galeria
Strona główna


Głównym zadaniem naszej firmy jest projektowanie konstrukcji stalowych z przeznaczeniem na wszelkiego rodzaju cele, m.in.: działalność w różnych gałęziach przemysłu, handlu, a także rekreacji czy wypoczynku.

Hale produkcyjne, magazynowe, wystawowe lub sportowe, to tylko część z zastosowań do jakich wykorzystywane są nasze projekty.

 

Na przygotowanych przez nas planach opierają się zrównoważone konstrukcje budowlane. Ich realizacje znajdują się na terenie naszego kraju, jak i za granicą, jednak zawsze łączą je te same cechy:

- precyzja

- dokładność

- balans między projektem, a wykonaniem

 

Gwarantuje to, że realizacje zawsze spełniają najwyższe wymagania i normy. Rozwijający się wciąż rynek budowlany oferuje różnego rodzaju rozwiązania technologiczne, które poprawiają trwałość i estetykę budowanych konstrukcji, jednak pamiętajmy, że pierwszym i najważniejszym etapem realizacji prac jest zawsze przygotowanie odpowiedniego projektu. Dlatego też dbamy, aby każdy z nich spełniał najwyższe wymagania oraz konkretne oczekiwania klienta. Zawsze doradzamy, aby wybrać, przedstawić, a następnie przygotować jak najlepsze rozwiązanie konstrukcyjne.

 


 

Jesteśmy doświadczonym zespołem stawiającym na najwyższą jakość usług z dziedziny, w której jesteśmy ekspertami, choć wciąż pogłębiamy swoją wiedzę i korzystając z wysokiej klasy sprzętu i oprogramowania, przez szereg lat wypracowaliśmy solidną pozycję na rynku, o czym świadczą nasze liczne referencje.

 

Zapraszamy do współpracy.